BFC 2018 Bardejov vyhral aj druhý zápas

1167x
23. August 2019
V siedmej lige sa odohralo 2. kolo. BFC 2018 Bardejov si sily zmeral s Bartošovcami. Úvodný gól padol už v prvej minúte zápasu, keď sa presadil hosťujúci Kozák. V 14. minúte Kaščák z pokutového kopu vyrovnal a v 22. minúte Gerčák poslal domácich do vedenia, čo sa napokon ukázalo ako víťazný gól, keďže neskôr sa už hráči gólovo nepresadili.

Nižný Tvarožec vycestoval do Fričkoviec. V 17. minúte skóre otvoril hosťujúci Židišin. Domáci P. Kmec však dvomi gólmi v priebehu piatich minút otočil skóre zápasu v prospech domácich. Po polčasovej prestávke v 55. minúte hosťujúci Slimák vyrovnal a v 76. minúte Židišin svojim druhým gólom zabezpečil hosťom tri body.

Kobyly hostili Poliakovce. Prvý gól zápasu padol už v druhej minúte, keď hostí poslal do vedenia J. Basa. O 2 minúty to už bolo 2:0, keď Balušinský strelil svoj prvý gól v zápase. V 6. minúte, teda o ďalšie 2 minúty sa domácim podarilo znížiť vďaka gólu P. Zlackého. Do polčasu ešte jeden gól hostí pridal znovu Balušinský. Druhý polčas už patril hosťom, keď domácemu gólmanovi strelili ďalšie tri góly. Tretím gólom sa zaskvel Balušinský a po jednom zásahu pridali Bučko i Tvardzik.

Smilno privítalo Rokytov. V 13. minúte bol nariadený pokutový kop pre domácich a z bieleho bodu sa Štefančik nemýlil. V 37. minúte do dvojgólového vedenia poslal domácich Soušek. Čisárik v 87. minúte spečatil výhru domácich 3:0.

7. liga – 2. kolo
BFC 2018 Bardejov – Bartošovce 2:1 (2:1), góly: 14. Kaščák (pen.), 22. Gerčák – 1. Kozák
Fričkovce – Nižný Tvarožec 2:3 (2:1), góly: 30. a 35. P. Kmec – 17. a 76. Židišin, 55. Slimák
Kobyly – Poliakovce 1:6 (1:3), góly: 6. P. Zlacký – 2. J. Basa, 4., 42. a 54. Balušinský, 50. Bučko, 86. Tvardzik
Smilno – Rokytov 3:0 (2:0), góly: 13. Štefančik (pen.), 37. Soušek, 87. Čisárik