Partizánky sa pohrali aj s Michalovčankami, domov ich poslali s osmičkou

624x
31. Marec 2018
Dvanástym kolom pokračovala prvá futbalová liga žien. Bardejovčanky na domácej pôde hostili celok z dna tabuľky – Zemplín Michalovce. Partizánky boli v dueli favoritkami a prognózy začali napĺňať od úvodného hvizdu.

Do súpera sa zahryzli a od prvej minúty sa usadili na polovici Zemplínčaniek. Prvý gól strelila v 15. minúte Semanová, o päť minút na 2:0 zvyšovala Mikolajová, v 33. minúte presne mierila Havranová, o dve minúty už na 4:0 upravovala Tejová, ktorá o ďalšie tri minúty svojim druhým gólom stanovila polčasový výsledok.

Po zmene strán pokračoval tlak Bardejova a hralo sa prevažne na strane hostiek. V 71. minúte svoj druhý gól strelila Semanová, o minútu prekonala hosťujúcu gólmanku striedajúca Mazurová a na konečný výsledok 8:0 upravila Havranová.

Aj po dvanástom kole je Bardejov na prvom mieste v tabuľke s plným počtom bodov. Michalovčanky vedeli, že duel v Bardejove bude jeden z najťažších v tejto sezóne.