Hokejisti Bardejova nestačili na Martin, inkasovali poltucet

542x
28. Január 2018

Druhá hokejová liga, skupina východ, mala na programe záverečné osemnáste kolo základnej časti. V dueli medzi Bardejovom a Martinom už o nič nešlo, nakoľko oba celky mali už pred týmto zápasom istú pozíciu, z ktorej pôjdu do play-off. HK Bardejov pôsobí v lige ešte len dva roky, no podarilo sa mu premiérovo postúpiť do vyraďovacej fázy, z ôsmeho miesta vyzve víťaza základnej časti, MHK Humenné.

V dueli proti druhému Martinu ťahali východniari za kratší koniec od úvodného buly. Hostia otvorili skóre už v prvej minúte, v polovici prvej tretiny vyhrávali 2:0 a v závere úvodnej dvadsaťminútovky pridali aj tretí gól. V prostrednej časti hry sa už hral vyrovnanejší hokej, no Bardejovčania sa nevedeli strelecky presadiť, hostia domáceho gólmana Dzúra prekonali raz.

V poslednej tretine sa už len dohrávalo, Martin sa z gólu radoval ešte dvakrát. Domáci v záverečnej presilovej hre gól dosiahli, no rozhodcovia ho pre hru so zdvihnutou hokejkou neuznali. Bardejov posledný duel prehral 0:6.