Hokejoví mládežníci s ďalšími zápasmi

1110x
16. Január 2020
Darilo sa ôsmakom i dorastencom 
Šiestakom sa proti Spiš Indians nedarilo
 
Počas uplynulého týždňa odohrali mládežníci z hokejového klubu MHC 46 Bardejov ďalšie zápasy. Piataci a šiestaci sa predstavili doma proti klubu Spiš Indians, siedmaci si sily zmerali s Michalovcami a Prešovom, ôsmaci s Trebišovom a Humenným. Kadeti vycestovali do Spišskej Novej Vsi a doma si zmerali sily s Košicami a dorastenci sa predstavili v Lučenci a Brezne.
 
Piataci a taktiež ani šiestaci v druhom kole nadstavby nestačili na Spiš Indians. Siedmaci v pätnástom kole podľahli Michalovciam 9:6 a v šestnástom nestačili ani na Prešov. Ôsmaci v prvom kole nadstavby o 6.-9. miesto vyhrali nad Trebišovom 8:5 a v druhom kole podľahli Humenským Levom.
 
Kadeti v nadstavbovej časti o Pohár Igora Libu v siedmom kole nestačili na Spišskú Novú Ves, keď prehrali 2:17 a podľahli aj doma proti Košiciam 0:8. Dorastenci v 25. kole vyhrali v Lučenci 10:2, no v Brezne sa im už nedarilo a so súperom prehrali 2:8.
 
5. ročník, nadstavba 2. kolo
 
Mládež HC 46 Bardejov – Hokejový klub Spiš Indians 4:11 (1:3, 2:3, 1:6)
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kromka, Hitrik – Sedlák, Onder, Hankovský, Paliga, Chmurovič – Sobek, Poch, Poláček, Prokopovič, Mihalenko – Geralský, Ščur, Skurka, Vavrek
 
6. ročník, nadstavba 2. kolo
 
Mládež HC 46 Bardejov – Hokejový klub Spiš Indians 3:7 (1:4, 0:1, 2:2)
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: F. Mojdis – Š. Mojdis, Leško, Kotvan, Tomčo, Petrík – Sobek, Filipovič, Vateha, Jonov, Slimák – Hvizd
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU:
 
7. ročník, 15. kolo
 
HK Mládež Michalovce – Mládež HC 46 Bardejov 9:6 ( 2:1, 1:2, 6:3)
Góly: 7. a 60. Eštok, 19. Frederik, 23. a 49. Jaščúr, 52. Matta, 52. a 55. Réh, 52. Lorinc – 18. Nagy, 35. a 38. Palčo, 43. Bujňák, 44. a 48. Bačo
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Valent – Pavlovský, Hitrik, Bujňák, Nagy, Palčo – Mojdis, Havriš, Bačo, Petrík, Peregrin – Sobek, Feigl, Jančošek, Kotvan
 
16. kolo
 
Mládež HC 46 Bardejov – Prešov Penguins 6:8 (2:1, 2:3, 2:4)
Góly: 1. a 19. Nagy, 26. a 60. Palčo, 37. Pavlovský, 56. Jančošek – 2.a 55. Marton, 29., 32. a 53. Pončák, 32. a 50. Dudáš, 60. Kožlej
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Feigl, Valent – Pavlovský, Hitrik, Bujňak, Nagy, Palčo – Bačo, Havriš, Pergrin, Tomčo, Jančošek – Feigl, Murcko
 
8. ročník, nadstavba 1. kolo
 
Mládež HC 46 Bardejov – MŠKM Trebišov 8:5 (3:1, 2:3, 3:1)
Góly: 4., 14., 45., 49. a 60. Ponik, 10. a 40. Radačovský, 38. Gmiterková – 11. Kelbel, 31. a 43. Neckár, 33. a 34. Fedorš
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mačejovský – Paraničová, Zajac, Pelko, Tomčo, Gmiterková – Matija, Pavličko, Ponik, Radačovský, Demský – Mézešová
 
nadstavba 2. kolo
 
Mládež HC 46 Bardejov – HK Humenské Levy 2:7 (1:4, 1:1, 0:2)
Góly: 14. Ponik, 39. Radačovský – 5. Židzik, 7. Šimon, 11. Baník, 17., 36.a 42. Šimkanin, 41. Cima
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mačejovský – Paraničová, Zajac, Pelko, Savčák, Gmiterková – Matija, Pavličko, Ponik, Radačovský, Demský – Ivančo, Mézešová
 
Kadeti, nadstavba 6. kolo
 
Mládež HC 46 Bardejov – LIBA ACADEMY 11 Košice 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Góly: 1. Horvát, 12. Valent, 22. a 55. Komendát, 38. a 42. Prievozník, 49. Tóth, 54. Lauff
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kromka – Sliva, Krupa, Aust, Belej, Mihalenko – Jantek, Krankota, Balamuta, Savčák, Pelko – Ivančo, Gmiterková, Príhoda
 
nadstavba 7. kolo
 
HK Spišská Nová Ves – Mládež HC 46 Bardejov 17:2 (7:1, 7:0, 3:1)
Góly: 1., 9., 28. a 32. Tompoš, 3., 4. a 20. Šuty, 8., 50. Kopčaj, 12 Slivka, 23., 25. a 33. a 52. Lipnický, 25. Topoli, 37. Slivka, 58. Topoli – 4. Aust, 50. Beran
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kromka – Krupa, Krankota, Aust, Beran, Mihalenko – Potočňák, Jantek, Ivančo, Balamuta, Príhoda - Belej
 
Dorast, 25. kolo
 
HC Lučenec – Mládež HC 46 Bardejov 2:10 (2:2, 0:2, 0:6)
Góly: 8. Slanina, 11. Burdilák – 7.a 60. Fonfer, 7. Kozel, 23. Príhoda, 28. a 45. Kašperan, 42. Gurský, 43. Andraščík, 54. Vostretsov, 55. Lazur
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Chaľ, Paranič – Vostretsov, Fedoročko, Gurský, Tkáč, Kašperan – Harčár, Feckanin, Lazur, Pavlišin, Príhoda – Drinka, Gusev, Andraščík, Kopčák, Brezovský – Kozel, Fonfer
 
26. kolo
HK DOUBLE RED Brezno – Mládež HC 46 Bardejov 8:2 (2:0, 4:1, 2:1)
Góly: 1., 40. a 55. Bálint, 18. Novysedlák, 25. a 37. Gérer, 26. Bosman, 50. Debnár – 31. Príhoda, 60. Fonfer
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Chaľ – Vostretsov, Fedoročko, Gurský, Táč, Kašperan – Harčár, Feckanin, Lazur, Pavlišin, Príhoda – Drinka, Gusev, Andraščák, Kopčák, Brezovský – Kozel, Fonfer
(11:00, red)
Diskusia
Pridať komentár
Udalosti
32901
09:00 25.02.2020
Výstava historických poč ...
33328
09:00 25.02.2020
Výstava fotografií Jozef ...
32901
09:00 26.02.2020
Výstava historických poč ...
33328
09:00 26.02.2020
Výstava fotografií Jozef ...
32828
11:30 26.02.2020
Polievka pomoci - februá ...
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.