Hokejisti prehrali v Trebišove v predĺžení

850x
11. November 2019
Aj keď dvakrát viedli o dva góly
Bardejovčania získali proti Trebišovu aspoň bod

V zápase 8. kola pred zaujímavou návštevou viac ako 400 divákov v 2. hokejovej lige Trebišov vyhral nad Bardejovom 6:5. Hornošarišania mali dobrý začiatok, no nevydarený koniec.

Koksharov, Leskovjanský a Lúč dali najavo kvality hostí a do trinástej minúty bolo 0:3 No ešte do konca tretiny Stríž znížil na 1:3. Hostia v druhej tretine vyrovnali na 3:3, avšak v priebehu piatich minút Koksharov a Palko odskočili opäť o dva góly na 3:5.

V tretej tretine domáci vyrovnali a tak poslali zápas do predĺženia. V ňom domáci Stríž štyri sekundy pred skončením pečatil na 6:5. Hostia si odniesli aspoň bod.

HK 2016 Trebišov – HK Bardejov 6:5 pp (1:3, 2:2, 2:0 – 1:0)
Góly: 3,37 Koksharov (Leščišin, Renčok) 0:1, 7,04 Leskovjanský (Lúč, Bartoš) 0:2, 12,58 Lúč (Bartoš, Leskovjanský) 0:3, 18,03 Stríž 1:3, 26,10 Majerník 2:3, 32,42 Gola 3:3, 34,58 Koksharov (Leščišin, Česelka) 3:4, 39,31 Palko (Leskovjanský, Lúč) 3:5, 47,10 Petričko 4:5, 55,10 Stríž 5:5, 64,56 Stríž 6:5.
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta (Pagáč) – Palko, Komloš, Leskovjanský, Lúč, Bartoš – Polaček, Kokaharov, Renčok, Leščišin, Česelka – Mistrík, Hreha, Duračinský, Kukľa , Panóc – Džamba, Zuščík, Kosár

Ďalšie výsledky: Rimavská Sobota – Sabinov 3:1, Sanok – Gelnica 5:2, Liptovský Mikuláš B – Kežmarok 1:7, Humenné malo voľno.
(13:00, šč)