V Gaboltove videli diváci osem gólov, radovali sa však hostia

762x
29. Október 2019
V Koprivnici zariadil bod Cigán

V piatej lige Šarišskej bolo na programe 13. kolo. Gaboltov privítal Čirč. Úvod duelu vyšiel hosťom na výbornú, keď už v prvej minúte otvorili skóre. V 10. minúte zvyšovali na 2:0. domácemu R. Javorskému sa podarilo znížiť, avšak o minútu hosťujúci Kačmár poslal hostí opäť do vedenia o 2 góly. O 5 minút hostia znova udreli a bolo to už rozdielom triedy.

V druhom polčase dlho góly nepadali, napokon v 79. minúte Kendra znížil na 2:4, ale hostia o 3 minúty opäť zvýšili. V 90. minúte sa ešte Vasiliakovi podarilo upraviť na konečných 3:5. V ďalšom kole privíta Gaboltov opäť doma Ražňany.

Koprivnica hostila Šarišské Dravce. Prvý gól padol až tesne pred koncom prvého polčasu, keď sa presadil hosťujúci Hovančík. Domáci dokázali odpovedať v druhom polčase a v 68. minúte vyrovnával Cigán. Viac gólov už nestrelil ani jeden tím. Koprivnica v nasledujúcom kole vycestuje do Chminianskej Novej Vsi.

5. liga – 13. kolo
Gaboltov – Čirč 3:5 (1:4)
Góly: 24. R. Javorský, 79. T. Kendra, 90. Vasiliak – 1., 30. a 82. Rabatin, 10. R. Miko, 25. Kačmár
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Valkučák (64. Jurčišin), Peter Javorský, M. Kendra, D. Javorský, Vasiliak, Macečko (82. Benka), T. Kendra, Džamba (64. Solanič), R. Javorský, Pavol Javorský

Koprivnica – Šarišské Dravce 1:1 (0:1)
Góly: 68. Cigán – 44. Matej Hovančík
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Jánošík – Partila, Kažimír, Peržel, Kočiš, Kertys, Uhrin, Hlávka, Jura (75. Hadač), Gdovin, Cigán