Bardejovská Nová Ves, Raslavice i Gerlachov víťazne

1266x
28. Október 2019
Škvarla hrdinom Raslavíc

V tretej futbalovej lige sa odohralo 15. kolo, v ktorom Bardejovská Nová Ves privítala Spišskú Novú Ves. O úvodný gól zápasu sa postaral Adam Gduľa, ktorý premenil nariadený pokutový kop.

Hostia v 21. minúte vyrovnali, avšak smolný vlastný gól strelil domáci Theisz. V druhom polčase Gduľa strelil druhý gól, ktorý bol zároveň aj víťazný. V 16. kole sa Bardejovská Nová Ves opäť predstaví doma, keď 3.11 od 13:30 hod. privíta Stropkov.

3. liga – 15. kolo
Bardejovská Nová Ves – Spišská Nová Ves 2:1 (1:1)
Góly: 11. a 61. A. Gduľa (prvý z pen.) – 21. Theiz (vl.)
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Šott (69. Mikolaj), Imrich, Kyjak, Sosňak, Š. Stachura, Theiz (58. Ľalik), L. Stachura, A. Gduľa (88. Vázal), Jusko, Somov (88. O. Gduľa)

Krompachy – Humenné 0:2 (0:1)

V 15. kole štvrtej futbalovej ligy sa Gerlachov predstavil v Starej Ľubovni. Prvý polčas skončil bezgólovo. V 72. minúte videl po nešportovom zákroku červenú kartu hosťujúci Kosturko. V 76. minúte padol prvý gól. Domáci faulovali v pokutovom území a Ravlikovskyi nariadenú penaltu premenil. V 88. minúte sa červenalo aj na domácej strane. V 90. minúte Miženko ešte zvýšil náskok hostí, ktorí si domov odviezli tri body. V nasledujúcom kole nasleduje šláger, keď sa Gerlachov predstaví v Raslaviciach, 3.11 od 13:30 hod.

Raslavice privítali Ľubotice. Zápas bol chudobný na góly, diváci videli iba jeden. Úspešnejší bol domáci celok, keď sa na konci polčasu presadil Škvarla a zabezpečil domácim tri body.