V Kružlove padlo deväť gólov, Lukáč s hetrikom

2400x
08. Október 2019
V Dubinnom rozhodol Pisarik, v Bartošovciach Kozák
Bartošovce v šlágri kola porazili Bardejov

V šiestej lige sa cez víkend odohralo desiate kolo. Dubinné privítalo Hažlín. V zápase gól dlho nepadal, napokon však v 65. minúte domáci zahrávali pokutový kop a Pisarik sa nemýlil. Ďalšie góly už žiadne mužstvo nestrelilo.

Kurov hostil Abrahámovce. Skóre zápasu otvoril hosťujúci M. Remeta. O 7 minút zvyšoval na 2:0 pre hostí Jurko. V 24. minúte po nariadení penalty, znižoval J. Kramár. Do polčasu sa už nič neudialo a v druhom polčase prevzali iniciatívu domáci. Najprv v 47. minúte vyrovnával na 2:2 Pavlišák. Neskôr v priebehu 13 minút strelili 3 góly a bolo rozhodnuté. Kurov napokon vyhral 5:2.

Porúbka sa predstavila v Kurime, u lídra tabuľky. Domáci boli v zápase favoritom, čo napokon aj potvrdili. Prvý gól strelil domáci Gmitter v 21. minúte a o 8 minút už bolo 2:0 zásluhou Bezega. V 55. minúte na rozdiel troch gólov zvyšoval Varga a napokon štvrtý gól do siete hostí pridal Humeník.

Kľušov privítal Osikov. V prvom polčase sa presadili iba domáci, v 6. minúte strelil úvodný gól Guliga. V 63. minúte poslal hostí do vedenia o dva góly Bosák. O 2 minúty za hostí znížil Moravec, avšak Guliga svojim druhým gólom opäť zvýšil náskok domácich, ktorí napokon zápas dotiahli do úspešného konca.

Zborov vycestoval do Kružlova. Zápas bol bohatý na góly, padlo ich až deväť. Prvý už v 3. minúte z kopačky Olejára. V 8. minúte na 2:0 pre domácich zvyšoval Lazor. V 23. minúte Lukáč zo Zborova znížil na rozdiel gólu, to však netrvalo dlho, pretože o 2 minúty poslal domácich znovu do dvojgólového vedenia Mikuláš. O ďalších 10 minút König zvyšoval na 4:1 a pred koncom polčasu M. Kantor strelil piaty gól domácich. Po zmene strán sa hosťom vďaka dvom gólom Lukáča podarilo znížil na rozdiel dvoch gólov, avšak v 87. minúte si vlastný gól strelil hosťujúci Minčák a o víťazovi bolo definitívne rozhodnuté.

Marhaň hostila Stuľany. Prvý gól padol v 31. minúte, presadil sa hosťujúci P. Grega. V 45. minúte mali domáci výhodu pokutového kopu, ktorý J. Kiseľ premenil. V 66. minúte poslal hostí znova do vedenia V. Grega, ale domáci to nevzdali a v 84. minúte vyrovnával T. Kiseľ. Viac gólov už diváci nevideli a tak sa mužstvá rozišli po remíze 2:2.

Malcov vycestoval do Lopúchova. V prvom polčase padli dva góly, oba do domácej bránky. Najprv sa v 20. minúte presadil Kramár a v 35. Vaľko. Druhý polčas bol dlho bez gólov, napokon sa však Salamonovi z pokutového kopu podarilo znížiť na konečných 1:2.

6. liga – 10. kolo
Dubinné – Hažlín 1:0 (0:0), gól: 65. Pisarik (pen.)
Kurov – Abrahámovce 5:2 (1:2), góly: 24. J. Kramár (pen.), 47. Pavlišák, 65. Migacz, 70. Lamanec, 78. Exner – 12. M. Remeta, 19. Jurko
Kurima – Porúbka 4:0 (2:0), góly: 21. Gmitter, 29. Bezeg, 55. Varga, 84. Humeník
Kľušov – Osikov 3:1 (1:0), góly: 6. a 71. Guliga, 63. Bosák – 65. Moravec
Kružlov – Zborov 6:3 (5:1), góly: 3. Olejár, 8. Lazor, 25. Mikuláš, 35. König , 44. M. Kantor, 87. Minčák (vl.) - 23., 70. a 72. Lukáč (druhý z pen.)
Marhaň – Stuľany 2:2 (1:1), góly: 45. J. Kiseľ (pen.), 84. T. Kiseľ – 31. P. Grega, 66. V. Grega
Lopúchov – Malcov 1:2 (0:2), góly: 89. Salamon (pen.) - 20. Kramár, 35. Vaľko

V siedmej lige hostili Bartošovce mužov z BFC 2018 Bardejov. Išlo o priamy súboj o prvé miesto v tabuľke. Prvý polčas skončil nerozhodne. V druhom boli viac aktívnejší domáci, čo sa im napokon vyplatilo, keď v 66. minúte strelil gól Kozák, ktorý sa napokon ukázal ako víťazný. Bartošovce sa tak dostali do vedenia v 7. lige, práve pred svojho súpera, s ktorým majú lepší vzájomný zápas.

Kobyly vycestovali do Poliakoviec. Zápas sa rozhodol už v prvom polčase, v ktorom padli dva góly. Najprv poslal hostí do vedenia v 19. minúte M. Kniš. Hostia sa však previnili v pokutovom území a domáci kopali penaltu a D. Basa sa nemýlil. Polčas skončil nerozhodne 1:1 a napokon to bol aj konečný výsledok.

Pozrite si bohatú fotogalériu zo zápasu Bartošovce - Bardejov:

Fričkovce sa predstavili v Nižnom Tvarožci. Skóre zápasu otvoril hosťujúci P. Kmec. Pred koncom prvého polčasu zvyšoval J. Kmec a po zmene strán pridal druhý gól. V 56. minúte domáci Židišin znižoval na rozdiel dvoch gólov. Hostia však vďaka dvom gólom Straku zvýšili svoj náskok a Bomba už iba skorigoval výsledok na 2:5.

Smilno vycestovalo do Rokytova. V 8. minúte poslal hostí do vedenia Tribula. V 23. minúte prekonal hosťujúceho Čobeja Kostár a vyrovnal skóre zápasu. V 48. minúte poslal opäť hostí do vedenia Michalčin, napokon to bol aj víťazný gól zápasu.

7. liga – 9. kolo
Bartošovce – BFC 2018 Bardejov 1:0 (0:0), gól: 66. Kozák
Poliakovce – Kobyly 1:1 (1:1), góly: 28. D. Basa (pen.) - 19. M. Kniš
Nižný Tvarožec – Fričkovce 2:5 (0:2), góly: 56. Židišin, 80. Bomba – 23. P. Kmec, 43. a 51. J. Kmec, 78. a 89. Straka
Rokytov – Smilno 1:2 (1:1), góly: 23. Kostár – 8. Tribula, 48. Michalčin

(19:58, red)