Futbalisti Partizána vyradili Kračúnovce a v pohári idú ďalej

997x
21. August 2019
Postúpili do tretieho kola
Tréner Bardejova Branislav Benko 
 
V druhom kole Slovenského pohára vycestovali hráči Partizána Bardejov do Kračúnoviec. Úlohu favorita potvrdili a po víťazstve 4:1 idú v pohári ďalej.
 
Tristo divákov sledovalo v teplom počasí otvorený zápas a už v trinástej minúte sa domáci radovali z gólu, keď skóre otvoril Šima. Bardejovčania dokázali vyrovnať už o šesť minút, keď na 1:1 zrovnal Voško. Ten istý hráč v samom závere prvého polčasu poslal druholigistu do vedenia.
 
Po takmer hodine hry tretí gól Partizána strelil Leško a bolo rozhodnuté. Kračúnovce následne prestriedali, no kontaktný gól sa im nepodarilo vsietiť. Naopak, v samom závere Somov pridal štvrtý gól Bardejova. Favorit tohto zápasu postupuje do tretieho kola, na súpera si ešte bude musieť počkať.
 
„Vo veľkej horúčave si chlapci zahrali, no stálo ich to veľa síl, pretože bolo veľmi teplo. To, čo sme si povedali, sme splnili, postúpili sme ďalej. Príležitosť dostali hráči, ktorí hrávajú menej alebo ktorí sú po zranení. Asi siedmi hráči, ktorí proti béčku Žiliny nenastúpili, v Kračúnovciach hrali,“ prezradil tréner Bardejova Branislav Benko.
 
OFK Tatran Kračúnovce – Partizán Bardejov BŠK 1:4 (1:2)
Góly: 13. Šima – 19. a 45. Voško, 57. Leško, 90. Somov
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pillár – Berežný, Rocheu, Petko, Somov, Človečko, Gduľa (46. Milunović), Leško, Voško (46. Maník), Katona (82. Theisz), D. Keresteš
(20:22, j)
 
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.