Koprivnica s najtesnejším rozdielom, hrdinom Jakub Kočiš

899x
21. August 2019
Gaboltov aj Šiba odišli s nádielkou
V treťom kole vycestovala Šiba k nováčikovi do Šarišských Draviec. Úvod zápasu vyšiel domácim, keď už v deviatej minúte viedli 1:0. V závere prvého polčasu ešte domáci premenili nariadený pokutový kop a hráči išli do šatní za stavu 2:0.

Tri minúty po začatí druhého polčasu domáci zvýšili na rozdiel troch gólov. Za hostí sa v 66. minúte presadil Haniš, ale to bolo z ich strany všetko. V 88. minúte domáci pridali štvrtý, posledný gól zápasu. Šibiani najbližšie, 25.8.2019, privítajú Veľký Šariš.

Koprivnica hostila Kendice. Zápas bol chudobný na góly. Padol iba jeden a šťastnejší tím bol ten domáci. Po faule hostí v pokutovom území, si loptu na biely bod postavil Jakub Kočiš, ktorý nekompromisne prekonal hosťujúceho brankára. Koprivnica v ďalšom kole vycestuje do Širokého.

Gaboltov sa predstavil v Chminianskej Novej Vsi. Prvý gól v zápase strelili aj tu domáci. V ôsmej minúte sa presadil Fedor. Do polčasu gól už nepadol. Ďalší strelili hráči opäť domáceho tímu v 49. minúte. V 55. minúte domáci využili možnosť penalty a dostali sa do trojgólového vedenia. V 70. minúte si Lackaň strelil vlastný gól a tak hostia prehrávali už iba o 2 góly. V tej istej minúte však domáci znovu kopali pokutový kop a Jopek prekonal Fellegiho. V 87. minúte Adamčík strelil piaty gól domácich. Gaboltov sa vo štvrtom kole predstaví v Šarišských Dravcoch.

5. liga – 3. kolo
Šarišské Dravce – Šiba 4:1 (2:0)
Góly: 9. Haborák, 45. M. Hovančík (pen.), 48. a 88. D. Hovančík – 66. Haniš
ČK: Brilla (domáci)
Šiba nastúpila v tejto zostave: Hudák – Pacher, Adamčík (74. Fedor-Baláž), Sivák, Miko (63. Vaňo), Haniš, Tyč, Stupinský, Martin Počurek, Matta (31. Marek Počurek). Kapec

Koprivnica – Kendice 1:0 (1:0)
Gól: 21. J. Kočiš (pen.)
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Jánošík – Partila, Sokol (56. Jura), Kažimír, J. Kočiš, Kertys (82. Hlukhota), Uhrin (85. Hadač), Guľa, Gdovin (82. Š. Kočiš), Cigán

Chminianska Nová Ves – Gaboltov 5:1 (1:0)
Góly: 8. Fedor, 49. Dzivý, 55. a 70. Jopek (oba pen.), 87. Adamčík – 70. Lackaň (vl.).
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Krišš, D. Javorský, Hovanec, R. Javorský, Pavúk (60. Džamba), Klimek, Mikula, Pavol Javorský, Macečko, Jurčišin