Deň obce Zlaté s bohatým programom

2677x
17. August 2019
Deň obce Zlaté
 Videoreportáž
 
V prvej polovici augusta sa v Zlatom uskutočnil tradičný Deň obce. Počas sobotňajšieho popoludnia bol pri futbalovom ihrisku pre obyvateľov i návštevníkov obce pripravený bohatý kultúrny a sprievodný program.
 
„Okrem toho, že tu vystupujú súbory Čerhovčan, Genšenky zo Štítnika alebo naši domáci Zlatcania – skupina Šafolka zo Zlatého, tak sú tu pripravené podujatia ako je prehliadka kynológov a skákací hrad, máme tu atrakcie pre deti, takže každý si príde na svoje. Nechýba ani ochutnávka miestnych špecialít, jedál,“ uviedla pre portál ahojbardejov.sk starostka obce Adriana Popjaková.
 
Pozrite si fotogalériu:
 
Návštevníci mohli ochutnať chutné pirohy, pagáče, guľáš, ktorí pripravovali poľovníci, nechýbalo ani grilované mäsko či klobásy. Dňa obce Zlaté sa zúčastnil aj okresný predseda Slovenskej národnej strany v Bardejove, poslanec mestského zastupiteľstva a člen mestskej rady Pavol Goriščák či Anna Petričová, predsedníčka krajskej organizácie jednoty dôchodcov na Slovensku v Bardejove.
(11:44, red)
 
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.