Bardejovská Nová Ves dala päť gólov, napriek tomu nevyhrala

494x
29. Apríl 2019
Gerlachov s čistým kontom
Bardejovská Nová Ves odohrala 23. kolo. Vycestovala do Veľkých Revíšť. Úvod vyšiel hosťom, v 7. minúte otvoril skóre Ľalík a o 2 minúty zvyšoval na 2:0 Pangrác Piter. Domáci však už o minútu strelili kontaktný gól a o 11 minút vyrovnali na 2:2. Do konca polčasu ešte stihli strhnúť vedenie na svoju stranu.

V 55. minúte sa Ľalíkovi podarilo vyrovnať, avšak hostitelia o 3 minúty znova vyhrávali. V 65. minúte mali hostia výhodu pokutového kopu a Gduľa prekonal domáceho brankára, 4:4. Branislav Šimco poslal hostí do vedenia v 72. minúte. Vedenie netrvalo dlho, už o minútu domáci vyrovnali, keď s nimi hral aj premočený terén. Do konca zápasu sa už ani jednému tímu nepodarilo strhnúť zápas na svoju stranu.

3. liga – 23. kolo
Veľké Revištia – Bardejovská Nová Ves 5:5 (3:2)
Góly: 10. Fedor, 21. a 43. Vorotylo, 58. Dargaj, 73. Majerník – 7. a 55. Ľalík, 9. Pangrác Piter, 65. Gduľa (pen.), 72. Šimco
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Imrich, Gerčák, Kyjak, Tuch (68. Šimco), L. Stachura, Š. Stachura (74. Piľar), Pangrác Piter, Ľalík (83. Knap), Gduľa, Pisarik

Ostatné výsledky 23. kola:
Plavnica – Giraltovce 3:0 (1:0)
Stropkov – Humenné 2:1 (1:1)
Šarišské Michaľany – Vranov nad Topľou 1:3 (1:1)
Svidník – Košice 0:5 (0:1)
Krompachy – Snina 2:1 (2:0)

Raslavice sa v 23. kole predstavili doma proti Sabinovu. V 22. minúte prvý gól zápasu strelil domáci Ferko. Domáci sa dlho neradovali, keďže o minútu už bolo vyrovnané. V ďalšom priebehu zápasu góly pridali už iba hostia. Raslavice nakoniec prehrali 1:3, navyše v 70. minúte po druhej žltej karte videl červenú Pavol Vasiľko. Najbližšie, 5.5.2019, vycestujú do Svitu.

Gerlachov vycestoval do Kračúnoviec. V 33. minúte mohli domáci otvoriť skóre, avšak nepremenili pokutový kop a neprekonali hosťujúceho Kačmára. Diváci v zápase nevideli ani jeden gól a tak si mužstvá body podelili. Gerlachov sa v ďalšom kole predstaví doma proti Záhradnému.