V šesťbodovom zápase prehrali muži Partizána v Banskej Bystrici

906x
27. Apríl 2019
Muži naprázdno

V dvadsiatom šiestom kole vycestovali futbalisti Partizána Bardejov do Banskej Bystrice, ktorá mala pred týmto stretnutím pred Partizánom náskok iba jeden bod.

V šesťbodovom dueli napokon zvíťazili domáci 2:0 a priblížili sa k záchrane. Bardejov naopak nenadviazal na posledné zápasy, v ktorých bodoval naplno.

Už v dvanástej minúte musel byť vystriedaný Berežný, ktorého nahradil Horodnik. V úvodnom dejstve však gól nepadol.

Hneď po zmene strán už Bardejov inkasoval prvý raz, keď po dvoch minútach brankára Čikoša-Pavlička prekonal Vaščák.

V 66. minúte Banská Bystrica zvýšila na 2:0, zo štandardky sa presadil Polievka a ako sa neskôr ukázalo, bol to poisťovací gól domácich. V ďalšom priebehu sa už skóre nezmenilo.

Partizán má aj po tomto kole na svojom konte 33 bodov. Najbližšie sa doma predstaví v sobotu 4. mája, od 17.00 hod. privíta v šarišskom derby trápiaci sa Prešov.

MFK Dukla Banská Bystrica – Partizán Bardejov BŠK 2:0 (0:0)
Góly: 47. Vaščák, 66. Polievka
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Berežný (12. Horodník), Rocheu, Belunek (67. Grohoľ), Kica, Človečko, Stachura, Lipták, Milunović, Micherda (78. Dupkala), Bartek
(19:17, red)