Futsalisti prehrali v Košiciach, v piatok doma posledný zápas proti Humennému

1020x
28. Január 2019
Na Košice nestačili
Bardejovčania pozývajú na posledný zápas

Ďalším kolom pokračovala druhá futsalová liga mužov. Bardejovčania po výhre nad Popradom 9:7 vycestovali do Košíc, kde ich čakal silný tím Grizzly Slovakia Košice.

Hosťom vyšiel úvod zápasu a po góloch Havrilu v štvrtej a Buka v šiestej minúty vyhrávali o dva góly. Nasledovala však kanonáda domáceho Gereho, ktorý šiestimi gólmi do konca prvého polčasu pomohol dostať sa Košiciam do vedenia 8:2.

Po zmene strán sa už len dohrávalo, Buk pridal svoj druhý gól a na druhej strane v závere Gere svoj siedmy. Košice porazili Bardejov vysoko 10:3.

Už v piatok 1.2.2019 sa futsalisti Partizána Bardejov predstavia v poslednom domácom zápase, keď od 20.00 privítajú Angels Humenné.

Úplne posledný duel v sezóne odohrajú Hornošarišania na palubovke Prešova. Príďte teda podporiť hráčov Bardejov v piatok do športovej haly, vstup je zadarmo a pre fanúšikov bude pripravená zaujímavá tombola.

Košice – Bardejov 10:3 (8:2)
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Paľo – Berecký, Vaľko, Havrilla, Buk, Lazur, Lihosith
(20:52, j)