Hokejisti na čele tabuľky, ďalšie víťazstvo v Sanoku

1503x
03. December 2018
Víťazstvo v Sanoku
Bardejovčania strelili päť gólov

Hokejisti HK Bardejov v 10. kole vycestovali do poľského Sanoku. V zápase boli hostia miernym favoritom. Úvod však vyšiel lepšie domácim, keď skóre otvorili už v 3. minúte. V 10. minúte mali hostia výhodu prvej presilovej hry, ktorú aj patrične využili, keď sa o vyrovnávajúci gól postaral Leščišin.

V druhej tretine mali v 26. minúte domáci znovu presilovku a znova bola úspešná. Tentokrát poslal Bardejovčanov do vedenia Ondrej. Domáci sa nevzdávali a v 35. minúte vo vlastnom oslabení vyrovnával nestarnúci Bartoš. Avšak o 11 sekúnd neskôr poslal hostí do vedenia Leskovjanský. Do konca druhej tretiny sa domácim podarilo vyrovnať na 2:2.

Tretia tretina tak začínala za nerozhodného stavu. V 47. minúte sa strelecky presadil Panóc a hostia opäť vyhrávali o gól. V 59. minúte bol nariadený samostatný nájazd pre Bardejov a Leskovjanský ho premenil. Viac gólov už 1300 divákov nevidelo a tak si Bardejovčania domov odniesli cenné 3 body.

Nakoľko Rimavská Sobota doma prekvapivo prehrala s doteraz posledným Kežmarkom, Bardejovčania sa po výhre v Sanoku dostali na prvé miesto v tabuľke.

Najbližšie sa predstavia doma, 8.12.2018 o 17.30 hod., proti súperovi z Gelnice.

HK 58 Sanok – HK Bardejov 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
Góly: 3. Kondrashov, 35. Bartoš, 37.Cwikla – 10. Leščišin, 26. Ondrej, 35. a 59. Leskovjanský, 47. Panóc
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta – Osuský, Koksharov, Chmeľ, Lúč, Leskovjanský – Ondrej, Komloš, Česelka, Lopáček, Leščišin – Mistrík, Hreha, Duračinský, Panóc, Lesňák – Pribula, Hmeľar, Holéczy, Horňák, Forgáč