Kuriózny gól pripravil Koprivnicu o tri body

1695x
15. Október 2018
Gólové hody v Dubinnom
V piatej lige bolo na programe 11. kolo. Koprivnica privítala doma Župčany. O úvodný gól sa postarali domáci, keď sa v 12. minúte presadil Kočiš. To bolo v prvom polčase všetko. V 88. minúte bola pre domácich nariadená penalta. Loptu na biely bod si postavil brankár Koprivnice, Sobek, avšak tá skončila na žrdi a odrazila sa späť do hry. Hostia sa dostali do rýchleho brejku a keďže gólmam v bráne chýbal, vyrovnali na konečných 1:1.

Dlhá Lúka hostila Kurimu. Prvý gól padol už v 3. minúte, presadil sa domáci M. Jurčišin. V 19. minúte mali domáci výhodu pokutového kopu a Pavol Šimco ho bezproblémov premenil a poslal domácich do vedenia o 2 góly. V 49. minúte ten istý hráč zvyšoval už na rozdiel triedy. V 60. minúte bola odpískaná druhá penalta v zápase, tentokrát na opačnej strane. Loptu do brány domácich poslal J. Murcko a uzavrel tým skóre zápasu.

Dubinné privítalo Čirč. V zápase si diváci prišli na svoje, dovedna videli 7 gólov. Prvý už hneď v druhej minúte, keď hosťom bol odpísaný pokutový kop. M. Pyda prekonal brankára Lukáča. V 20. minúte Havrila vyrovnával. Avšak o 4 minúty to už neplatilo, keď hostí poslal opäť do vedenia Miko. Domáci sa nevzdali a v 31. minúte opäť vyrovnávali, tentokrát to bol Ilek. Polčas tak skončil remízou. Do druhej časti stretnutia vstúpili úspešnejšie domáci, keď najprv zvýšil Pisarik a o 5 minút pridal štvrtý gól Jurko. Hostia ešte v 75. minúte znížili na rozdiel gólu, domáci si však svoje víťazstvo udržali.

5. liga – 11. kolo

Koprivnica - Župčany 1:1 (1:0)
Góly: 12. Kočiš – 89. D. Petruška
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Hudák, Mitaľ, Kočiš, Hajda, Uhrin (68. Garnovdi), Harčarík, Hlávka, Jura, Gomulec, Palko

Dlhá Lúka - Kurima 3:1 (2:0)
Góly: 3. M. Jurčišin, 19. a 49. Pavol Šimco (prvý z pen.) - 60. J. Murcko (pen.)
Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Š. Jurčišin – Bučko, Stachura (65. Bialončík), Vilček, Kožarik, D. Kukulský, J. Kukulský (88. Ciglarik), M. Jurčišin (88. Brach), Pavol Šimco (88. Exner), R. Jurčišin (61. Kukľa), Peter Šimco
Kurima nastúpila v tejto zostave: Kyjovský – Randár, M. Murcko, Minčák, Podubinský (46. Hudaček), Gmitter, J. Murcko, Repka, Knapčík, Štefančin, Zamborský (79. Havír)

Dubinné - Čirč 4:3 (2:2)
Góly: 20. Havrila, 31. Ilek, 50. Pisarik, 55. Jurko – 2. M. Pyda (pen.), 24. Miko, 75. V. Pyda
Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Harčarík, Vaľko, F. Hanč (10. Tyč), Ilek, Soušek, Havrila, Vojtaško, Pisarik (88. Lukáč), Švirk, Jurko (79. M. Hanč)

Gaboltov - Ražňany - zápas odložený na 30.10.2018.