Gerlachov otočil zápas proti Medzilaborciam

1263x
09. Október 2018
Bardejovská Nová Ves prišla z Humenného so štyrmi gólmi
Gerlachovčania otočili nepriaznivý výsledok

V 12. kole vycestovala Bardejovská Nová Ves do Humenného. Domáci otvorili skóre už v 3. minúte a v 27. zvyšovali na 2:0. V druhom polčase padli ďalšie dva góly a obidva do siete Mašleja. Hosťom sa domáceho brankára prekonať nepodarilo. Najbližšie sa Bardejovská Nová Ves predstaví doma 14.10 proti celku zo Spišskej Novej Vsi.

3. liga – 12. kolo

Humenné - Bardejovská Nová Ves 4:0 (2:0)
Góly: 3. Ruskovský, 27. Voroňák, 67. Andrić, 78. Radovanović
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Kyjak, Tuch, Kendra (72. Pillár), Pangrác-Piter, Šott (85. Vázal), Babej (72. Skonc), Stachura, Sosňak (72. Imrich), Vasiliak (46. Macečko), Piľar

Ostatné výsledky 12. kola:
Maria Huta - Giraltovce 2:0 (0:0)
Spišská Nová Ves - Prešov B 5:0 (3:0)
Vranov nad Topľou - Veľké Revištia 3:0 (1:0)
FC Košice - Plavnica 3:0 (1:0)
Snina - Stropkov 1:0 (0:0)
Svidník - Šarišské Michaľany 2:0 (1:0)

4. liga – 12. kolo

Gerlachov v 12. kole privítal Medzilaborce. Zápasu sa ujali hostia, keď v 11. minúte viedli už 2:0. V závere polčasu hosťujúci Váchal fauloval v pokutovom území začo dostal druhú žltú kartu a domáci výhodu pokutového kopu. Loptu na biely bod si postavil Balužinský a nemýlil sa. Druhý polčas sa vydaril domácim. Najprv v 51. minúte Šimco vyrovnával aby v 82. strelil víťazný gól Zápotoka a dokonal obrat. 14.10 vycestujú Gerlachovčania do Fintíc.

Raslavice sa predstavili u lídra tabuľky, v Spišskom Podhradí. Kto prišiel na zápas neskôr o 10 minút, premeškal hneď 4 góly. Už v 1. minúte domáci Ferenc skóroval. V 2. minúte domáci zvýšili na 2:0 a v 5. minúte hosťujúci Gombár znížil o gól. O 4 minúty domáci opäť zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Do polčasu, v 35. minúte ešte Šinaľ znížil na 2:3 z pohľadu hostí. V druhom polčase padli ešte 3 góly, všetky však do siete hosťujúceho Kračinovského. Raslavice tak prehrali o 4 góly. Najbližšie privítajú doma Soľ, 14.10.

Gerlachov - Medzilaborce 3:2 (1:2)
Góly: 45. Balužinský (pen.), 51. Šimco, 82. Zápotoka - 7. Guba, 11. Samsely
ČK: 45. Vachaľ (po 2 ŽK, hostia)
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár - Zápotoka (90. Hortulányi), Gerčák, Škvarla, Michta (63. Michalčin), Havrila, Babčák (84. Mitković), Harenčák, Benka, Balužinský, Šimco

Spišské Podhradie - Raslavice 6:2 (3:2)
Góly: 1. Ferenc, 2. a 9. Slejzák, 49. a 57. Vandraško, 90. Tirpák - 5. Gombár, 35. Šinaľ
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Kračinovský - Tomáško, Janík, Guman, Luščák, Gombár, Lazur, Gvušč (89. Buranovský), Senderák, Kozák (69. Vasiľko), Kamenčík (8. Šinaľ)

Stará Ľubovňa - Nižný Hrušov 1:1 (0:0)
Poprad B - Fintice 4:0 (0:0)
Sabinov - Zámutov 2:0 (0:0)
Svit - Ptičie 0:4 (0:3)
Soľ - Ľubotie 2:1 (1:1)
Kračúnovce - Záhradné 1:1 (0:1)

(11:00, red)