Vydarený štart hokejbalistov do novej sezóny

1652x
25. September 2018
Úvodné zápasy vyšli
Hokejbalistom sa na úvod darí

V prvý septembrový víkend odštartoval ďalší ročník Prešovskej hokejbalovej ligy, v ktorej tento rok štartuje 10 tímov z piatich miest východného Slovenska. Hráči Knights Bardejov potvrdili úlohu favorita a vo svojich úvodných zápasoch s prešovskými celkami zabrali naplno.

HBC Knights Bardejov - HBC Spartans Prešov 10:3 (3:0, 3:1, 4:2)
Góly: Lúč 4, Niščák 2, Všetečka, Šinaľ, Rusnák, Dolhý
Zostava: Tóth - Niščák, Baláž, Majer, Feckanin, Hrabčák - M. Makara, Lúč, Dolhý - Všetečka, Rusnák, Šinaľ

Proti poslednému celku z predošlej sezóny, posilnenému o niekoľko skúsených hráčov, rozhodla v podstate už vydarená prvá tretina. V ďalšom priebehu tak Bardejovčania kontrolovali priebeh a úspešne odštartovali nový ročník. Gólovo explodoval Lúč, presadili sa aj nové posily Šinaľ so Všetečkom a v bráne si víťaznú premiéru odbil Tóth.

HBC EAGLES - HBC KNIGHTS Bardejov 2:6 (0:2, 0:1, 2:3)
Góly: Ondeček 2, Feckanin, Grohoľ, P. Rusnák, Šinaľ
Zostava: Tóth - Baláž, Niščák, Hrabčák, Hnát - Grohoľ, Spišák, Šinaľ - P. Rusnák, Ondeček, Dolhý - Feckanin, Michnovič

Zápas hraný v solídnom tempe sa vyvíjal podľa plánov našich hráčov, na začiatku 3. tretiny však Eagles v priebehu dvoch minút znížili na rozdiel gólu a zdramatizovali priebeh zápasu. Gólová facka očividne Knights prebudila a do konca zápasu pridali ešte tri góly, vďaka ktorým si pripísali ďalšie tri body do tabuľky.

Ďalší zápas odohrajú bardejovskí hokejbalisti vo Svidníku, v sobotu 29. septembra o 9:30 hod.
(15:55, D. Spišák)