Futbalistom sa nedarí
Futbalisti v poslednom zápase len remizovali

V 2. futbalovej lige Bardejov remizoval v Dubnici nad Váhom. Tím sa neodrazil od dna tabuľky a klesol na jej chvost.
.
Pri Váhu sa lámal výsledok v koncovke. Desať minút pred koncom domáci využili ponúknutú príležitosť a išli do vedenia gólom druhého najlepšieho strelca súťaže Vujoševića. Keďže kanonierom Partizána zvlhol pušný prach, vyrovnanie na konečných 1:1 zabezpečil obranca Belunek. No k trom bodom chýbalo aj šťastie.

Tréner Partizána Jozef Daňko je aj s týmto výsledkom spokojný: „Bol to nervózny zápas viac o bojovnosti. Domáci mali viac šancí, mohli skórovať. Začiatok sa nám nie veľmi vydaril. Hralo sa v strede ihriska. Desať minút pred koncom naše zadné rady to nezvládli prehrávali sme. Stiahli sa a zázrakom prišla pekná akcia z ktorej Belunek vyrovnával. Mohli sme aj vyhrať, lebo v 90. min. mal dobrú príležitosť Santos. Sme radi za bod.

Chýbajú nám zranení hráči, boli sme len trinásti. Grohoľ, Katona, Horodník, Staško, Sarki potrebujú čas na doliečenie zranení. Potrebujeme sa pripraviť na Banskú Bystricu doma v sobotu. Na hrote aj keď sa Milunović snaží, nie je to tak ako by sme si predstavovali. Čakali sme od neho góly. V obrane sú mladí hráči. Dnes sme vynechali Šuľu. Berežný s Lukáčom si dnes splnili úlohu. Nespravili dajaké taktické chyby ako v predošlých zápasoch.“

FK Dubnica nad Váhom - Partizán Bardejov 1:1 (0:0)
Góly: 79. Vuješović - 87. Belunek
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Rocheu, Berežný, Lukáč, Belunek, Dupkala, Stachura (46. Santos), Siwahla (81. Šuľa), Lipták, Haladej (71. Dybala), Milunović

(13:17, šč)