V šarišskom derby sa Bardejovskej Novej Vsi nedarilo

1698x
17. September 2018
Nedarilo sa ani Gerlachovu či Raslaviciam
V 8. kole sa Bardejovská Nová Ves predstavila v Prešove. V malom šarišskom derby sa rozhodlo už v prvom polčase. Skóre otvorili domáci v 18. minúte a o 9 minút už zvyšovali na 2:0.

Hosťom sa v 33. minúte podarilo znížiť gólom Šotta, no viac gólov v zápase nepadlo a tak 3 body ostali v Prešove. Bardejovská Nová Ves v najbližšom kole vycestuje do Gelnice, Marie Huty.

3. liga – 9. kolo

Prešov B - Bardejovská Nová Ves 2:1 (2:1)
Góly: 18. Štefaník, 27. Mašić - 33. Šott
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Kyjak, Tuch (89. Pillár), Kendra, Pangrác-Piter, Šott, Babej, Stachura, Sosňak, Skonc, Vasiliak (80. Piľar)

Ostatné výsledky 9. kola:
Stropkov - Spišská Nová Ves 1:3 (1:1)
Krompachy - Maria Huta 4:0 (4:0)
Svidník - Snina 2:3 (0:1)
Šarišské Michaľany - FC Košice 1:2 (0:1)
Plavnica - Humenné 2:4 (0:1)
Veľké Revištia - Giraltovce 0:1 (0:0)

4. liga – 9. kolo

Gerlachov vycestoval do Záhradného. Prvý gól padol až na konci prvého polčasu, keď sa presadil domáci Pavlović. V 73. minúte pridal druhý gól a o výsledku bolo rozhodnuté. Hostia odišli naprázdno. Gerlachov v ďalšom kole privíta Ľubotice.

Raslavice hostili Svit. Prvý polčas skončil nerozhodne, keď sa nedokázal presadiť ani jeden tím. Prvý gól padol až v 72. minúte z kopačky hosťujúceho Joppu. O 10 minút sa hostia opäť presadili. Viac gólov v zápase už nepadlo a tak tri body putovali do Svitu. Raslavice sa najbližšie predstavia v Poprade.

Záhradné - Gerlachov 2:0 (1:0)
Góly: 45. a 73. Pavlović
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha - Gerčák, Škvarla, Ovčačík, Balužinský, Dorin, Šimco, Berecký, Sovič (66. Mitković), Zápotoka (73. Kačmár), Harenčák

Raslavice - Svit 0:2 (0:0)
Góly: 72. Joppa, 82. Monka
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Kračinovský - P. Vasiľko, J. Tomáško, M. Tomáško, Guman, Luščák (89. Senderák), Šinaľ (46. Kukuč), Lazur (89. E. Vasiľko), Lipták (46. Janík), Kozák, Kamenčík

Soľ - Stará Ľubovňa 2:0 (1:0)
Kračúnovce - Spišské Podhradie 0:1 (0:0)