Dubinné zdolalo Kurimu, Gaboltov s bodom

733x
09. September 2018
Dlhá Lúka doma s prehrou
Kurima v 6. kole privítala Dubinné. Úvodný gól padol v 21. minúte. Presadil sa Pisarik z Dubinného. V 50. minúte sa Pisarik presadil druhý krát a zabezpečil tak 3 body pre hostí. V 90. minúte ešte Humeník znížil na rozdiel jedného gólu, no to bolo všetko.

Koprivnica vycestovala do Širokého. Jediný gól zápasu padol tesne pred polčasovým hvizdom, v 44. minúte. Strelcom bol domáci Čech.

Gaboltov sa predstavil v Pušovciach. V prvom polčase sa v priebehu dvoch minút presadili domáci Migašovci. V 44. minúte Ágya znížil na rozdiel gólu. V 7. minúte druhého polčasu pridal Ágya druhý gól a zabezpečil deľbu bodov, nakoľko viac gólov už nepadlo.

Dlhá Lúka privítala hráčov z Chminianskej Novej Vsi. V prvom polčase diváci gól nevideli. V 56. minúte skóre otvorili hostia. O 10 minút domáci Kukulský vyrovnal na 1:1, ale o minútu neskôr hostia zvyšovali na 2:1, zároveň to bol víťazný gól stretnutia.

Kurima - Dubinné 1:2 (0:1)
Góly: 90. Humeník - 21. a 50. Pisarik
Kurima nastúpila v tejto zostave: Jendroľ - Zamborský (77. Žužo), M. Murcko, Jurčišin, Bezeg, Hudaček, Humeník, Gmitter (71. Sokol), J. Murcko (77. Ozoroczy), Repka, Štefančin (59. Randár)
Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč - Vaľko, Hanč, Soušek, Havrila (89. Marek Jurko), Pisarik (76. Michal Jurko), Švirk, Džamba (84. Novák), Hopko, Ilek, Vojtaško

Široké - Koprivnica 1:0 (1:0)
Gól: 44. Čech
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek - Hudák (72. Jura), Varga, Sokol, Mitaľ, Kočiš, Uhrin, Harčarík (80. Eštok), Hlávka, Gomulec, Palko

Pušovce - Gaboltov 2:2 (2:1)
Góly: 22. M. Migaš, 24. Š. Migaš - 44. a 52. Ágya
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi - Mikula, Peter Javorský, D. Javorský, Marko (90. R. Javorský), Klimek, Pavol Javorský, Pavúk (90. Pľuchta), Billý (83. Biath), Ágya, Maxin (70. Gajdoš)

Dlhá Lúka - Chminianska Nová Ves 1:2 (0:0)
Góly: 66. Kukulský - 56. Jakubko, 67. Fedor
Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Š. Jurčišin - Druga (43. Ciglarik), Vilček, Bialončík, Kožarik, Kukľa (43. Lihosith, 60. Exner), Matta, M. Jučišin, Šimco, R. Jurčišin, Kukulský