Päťgólový Guľa z Porúbky, v Marhani desať gólov

1175x
30. August 2018
V Porúbke sedem gólov
Šiesta liga mala na programe 4. kolo. Abrahámovce privítali Malcov. V prvom polčase boli aktívnejší domáci, v 33. minúte sa im podarilo streliť úvodný gól. V druhom polčase mali viac z hry už hostia. Najprv v 60. minúte vyrovnal M. Bilý a o 7 minút strelil víťazný gól Balaščák z Malcova. Lopúchov vycestoval do Zborova. Hostia zvíťazili rozdielom triedy, keď sa v prvom polčase presadil D. Goliaš a v druhom po jednom góle pridali Salamon a Halža.

Kľušov hostil Belovežu. V tomto zápase diváci veľa gólov nevideli. Padol len jeden, z kopačky domáceho Guligu v 43. minúte.Porúbka privítala hráčov zo Stuľan. Domáci diváci si prišli na svoje. Už v 1. minúte skóre otvoril Guľa. Postupne pridal ďalšie 4 góly a stal sa hrdinom zápasu. V druhom polčase ešte po jednom góle pridali Hudák a Pavluv a tak Porúbka vyhrala 7:0.

Poliakovce vycestovali do Osikova, kde sa im veľmi nedarilo. Už v prvom polčase prehrávali o 2 góly, keď sa presadili Vankó a Kapec. V druhom polčase ešte dva góly pridal domáci Kozák. Šiba sa predstavila v Kurove. Všetky góly padli v prvom polčase. Prvý strelil hosťujúci Marek Počurek. Neskôr 2 góly pridal Miko a jeden Kozáček. Domáci mali v 42. minúte výhodu pokutového kopu, ktorý Kramár premenil. Avšak to bolo všetko a tak si Šibiani odviezli 3 body.

Marhaň privítal Kružlov. V tomto zápase si diváci zakričali gól až 10 krát, z toho 9 krát to boli domáci. Po dva góly strelili Šoltys, J. Kiseľ a Novotný a jeden presný zásah si pripísali T. Kiseľ, Jurko a Horbaj. Za hostí strelil symbolický gól Kantor.

VI. liga – 4. kolo
Abrahámovce – Malcov 1:2 (1:0), góly: 33. M. Novotný – 60. M. Bilý, 67. Balaščak
Zborov – Lopúchov 0:3 (0:1), góly: 27. D. Goliaš, 84. Salamon, 90. Halža
Kľušov – Beloveža 1:0 (1:0), góly: 43. Guliga
Porúbka – Stuľany 7:0 (3:0), góly: 1., 4., 10., 70. a 88. Guľa, 80. Hudák, 82. Pavluv
Osikov – Poliakovce 4:0 (2:0), góly: 15. Vankó, 42. Kapec, 61. a 89. Kozák
Kurov – Šiba 1:4 (1:4), góly: 42. Kramár (pen.) – 6. Marek Počurek, 25. a 39. Miko, 40. Kozáček
Marhaň – Kružlov 9:1 (6:1), góly: 8. a 37. Šoltys, 14. a 41. J. Kiseľ, 18. T. Kiseľ. 24. Jurko, 25. a 68. Novotný, 57. Horbaj – 26. Kantor

V siedmej lige sa odohralo tretie kolo. Fričkovce privítali Smilno. Úvodný gól padol v 26. minúte, keď sa presadil domáci M. Iľko. Minútu pred prvopolčasovým hvizdom pridal druhý gól do siete hostí Straka. Hostia sa však nevzdali a v 60. minúte Tribula znížil na rozdiel gólu. To však bolo všetko a Hurňák v 90. minúte potvrdil víťazstvo domácich.

Hažlín hostil Nižný Tvarožec. Domáci začali tempo udávať už v 5. minúte po góle Hudačina. V 28. minúte pridal Didik ďalší gól domácich. Za hostí sa v 60. minúte presadil J. Židišin, no viac gólov sa im streliť nepodarilo. Domáci naopak pridali ďalšie dva a tak zvíťazili rozdielom triedy. Bartošovce privítali Kobyly. V 26. minúte si strelil smolný vlastný gól Tarcala z Kobyl. V 40. minúte na 2:0 zvyšoval Vasiľko. V druhom polčase pridali domáci ďalšie tri góly a za hostí sa presadil iba Čegiň.

VII. liga – 3. kolo
Fričkovce – Smilno 3:1 (2:0), góly: 26. M. Iľko, 44. Straka, 90. Hurňák – 60. Tribula
Hažlín – Nižný Tvarožec 4:1 (2:0), góly: 5. Hudačin, 28. Didik, 70. a 85. Zápotoka – 60. J. Židišin
Bartošovce – Kobyly 5:1 (2:0), góly: 26. Tarcala (vl.), 40. Vasiľko, 52. a 59. Spišák, 85. Grohoľ – 77. Čegiň

(19:00, red)