Gerlachov, Raslavice i Bardejovská Nová Ves s prehrou

871x
11. Jún 2018
Neúspešný víkend
Bardejovská Nová Ves v predposlednom kole vycestovala do Vranova nad Topľou. Prvý polčas skončil rozdielom gólu, keď sa v 44. minúte presadili domáci.

V úvode druhého polčasu domáci pridali ďalší gól a neskôr v priebehu troch minút strelil Mihok ďalšie dva góly. Hostia z Bardejovskej Novej Vsi gól nepridali. Pred posledným kolom sú hostia na 13. mieste.

3. liga – 29. kolo

Vranov nad Topľou – Bardejovská Nová Ves 4:0 (1:0)
Góly: 44. Digoň, 47. Petruk, 53. a 56. Mihok
Bardejovská Nová Ves nastúpila v tejto zostave: Mašlej – Kyjak, Pillár, Tuch, Poliak, Stachura, Počurek, Gduľa, Solanič (15. Vázal), Macečko (62. Šott), Piľar (78. Valkučák)

4. liga – 29. kolo

Gerlachov vycestoval do Ptičieho. Skóre otvorili hostia, keď im bola odpískaná penalta a gólman Kačmár sa nemýlil. Z vedenia sa však netešili dlho, pretože o minútu domáci vyrovnali. Do polčasu pridali hostitelia ešte dva góly a v tom druhom pridali ešte jeden. Gerlachov sa pred posledným kolom nachádza na 3. mieste.

Raslavice sa predstavili v Soli. Polčas skončil 2:0 pre domácich. Aj keď hostia hrali o hráča viac, v 34. minúte prišli po červenej karte domáci o hráča, gól sa im streliť nepodarilo. Hráči zo Soli pridali 8 minút pred koncom ešte tretí gól. Raslavičania sú na 9. mieste v tabuľke.

Ptičie – Gerlachov 4:1 (3:1)
Góly: 13. a 38. Pavlulik (druhý z pen.), 24. a 77. Veselovskyy – 12. Kačmár (pen.)
Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Kačmár – Škvarla (46. Maliňak), Berecký, Dorin, Sovič, Hanuščák, Knap, Harenčák, Benka, Balužinský (63. Pillár), Jura

Soľ – Raslavice 3:0 (2:0)
Góly: 32. Komjatý (pen.), 43. Dvorjak, 82. Cigán
Raslavice nastúpili v tejto zostave: Ferenc – J. Tomáško, M. Tomáško, Luščák, Ferko (59. Vasiľko), Lazur, Guman (75. Gvušč), Lipták (52. Berecký), Gombár, Leško (88. Janík), Plančár (46. Šinaľ)

Poprad B – Pušovce 13:0 (6:0)
Zámutov – Záhradné 2:0 (0:0)
Ľubotice – Kračúnovce 0:2 (0:1)
Fintice – Humenné 0:2 (0:1)
Spišské Podhradie – Veľký Šariš 4:1 (2:1)
Radvaň nad Laborcom – Medzilaborce 0:0 (0:0)