Dlhá Lúka zdolala favorita z Čirča, Gaboltov víťazne vďaka Ágyovi

887x
22. Máj 2018
Výsledkový servis 5. ligy Šarišskej
V 22. kole piatej ligy Šarišskej vycestovalo Dubinné do Širokého. Prvý polčas skončil 3:0 pre domácich. Hostia na začiatku druhého polčasu znížili na rozdiel dvoch gólov vďaka Pisarikovi. Domáci však pridali ďalšie tri góly a zápas skončil vysokou prehrou hostí.

Dlhá Lúka privítala doma lídra z Čirča. V prvom polčase padol len jeden gól, a to zo strany domácich. Druhý polčas patril taktiež hostiteľom, keď pridali ďalšie tri góly. Hosťom sa podarilo skóre len kozmeticky upraviť v 80. minúte.

Gaboltov vycestoval do predposledných Kendíc. V prvom polčase sa dvakrát presadil hosťujúci Ágya. V druhom polčase bola odpískaná penalta v prospech domácich a Serečin sa nemýlil. Viac gólov už nepadlo a tak si Gaboltov odniesol 3 body.

Koprivnica vycestovala do Starej Ľubovne. Skóre otvorili domáci už v 8. minúte. V 31. minúte Sokol vyrovnal, no o 7 minút domáci opäť viedli o gól. O 4 minúty neskôr sa Jurovi podarilo znova vyrovnať a tak polčas skončil remízou. V druhom polčase sa podarilo skórovať už len domácim a tak Koprivnica odišla naprázdno.

Široké – Dubinné 6:1 (3:0)
Góly: 8. Poliaček, 15., 33. a 64. Zahurančík, 67. J. Straka, 87. Smolko – 50. Pisarik
Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lukáč – Jurčišin, Tkáčik, Hanč, Ilek, Vojtaško (71. Varali), Soušek, Vaľko, Mihalik, Pisarik, Jurko

Dlhá Lúka – Čirč 4:1 (1:0)
Góly: 38. Pavol Šimco, 48. Jurko, 60. Kožarik, 82. Ciglarik – 80. Hudý (pen.)
Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Anguš (87. Š. Jurčišin) – Bučko, Lihosith, Kožarik, Surgent, Kukulský, Pavol Šimco (64. R. Jurčišin), Kukľa, Jurko (85. Brach), Peter Šimco, Ciglarik

Kendice – Gaboltov 1:2 (0:2)
Góly: 75. Serečin (pen.) – 4. a 29. Ágya
Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Fellegi – Ščešňák (33. Pavol Javorský), Peter Javorský, Mikula, D. Javorský, Pavúk, R. Javorský, Kažimir, Pavol Javorský, Billý, Ágya

Stará Ľubovňa – Koprivnica 4:2 (2:2)
Góly: 8. Kyšeľa, 38. Košč, 54. Krafčík, 65. Nemergut – 31. Sokol, 42. Jura
Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Sobek – Sokol, Mitaľ, Mikula, J. Kočiš, Hajda, Jura (84. Š. Kočiš), Hlávka, Hlukhota (76. Čorba), Palko, Uhrin