Deväť gólov v Porúbke, osem v Nižnom Tvarožci

1546x
15. Máj 2018
V Stuľanoch šesť gólov, úspešnejší hostia
Šiesta liga pokračovala 21. kolom. Šiba privítala Lopúchov. Zápas sa skončil nerozhodne 2:2 a tak si tímy body delili. Porúbka privítala Kľušov, diváci v zápase videli 9 gólov. Radovali sa domáci, keď hostí deklasovali 7:2.

Malcov vycestoval do Stuľan a nadelil im päťku, domáci dokázali streliť len jeden gól z penalty. V Beloveži aj Mahrani padol len jeden gól. V Beloveži sa presadil domáci Popjak a v Kužlove to bol Humeník z Kurimy. Zborov zvíťazil v Hertníku rozdielom triedy a Osikov zvíťazil doma proti Smilnu 2:0.

VI. liga – 21. kolo

Šiba – Lopúchov 2:2 (0:1), góly: 48. Šoltýs, 58. Benka – 19. Salamon, 60. J. Kiseľ
Porúbka – Kľušov 7:2 (3:1), góly: 9. a 15. Oravec, 29. Sokol, 57. Pavluv, 78. Kažimír, 80. Guľa, 89. Martiček – 5. Guliga, 87. Pavel
Stuľany – Malcov 1:5 (1:2), góly: 27. Billý (pen.) – 10. M. Bilý, 16. Hrabčák, 62. Džunda, 66. a 69. Zajac (prvý z pen.)
Beloveža – Marhaň 1:0 (1:0), gól: 12. Popjak
Kružlov – Kurima 0:1 (0:1), gól: 4. Humeník
Hertník – Zborov 0:3 (0:1), góly: 44. Šurkala, 48. Balaščák, 68. Korba
Osikov – Smilno 2:0 (1:0), góly: 42. a 89. Kvašňák

V siedmej lige sa cez víkend hralo 13. kolo. Nižný Tvarožec privítal Kobyly. Diváci v zápase videli až 8 gólov, z toho päť na domácej strane. Domáci po prvom polčase prehrávali 2:3, no zápas dokázali otočiť vo svoj prospech. Abrahámovce hostili Hervartov. Domáci si tri body vybojovali až na konci zápasu, keď sa v 85. minúte presadil Sokol a o päť minút pridal poisťovací gól Remeta. Kurov vycestoval do Hažlína, kde si poradil a zvíťazil rozdielom triedy.

VII. liga – 13. kolo

Nižný Tvarožec – Kobyly 5:3 (2:3), góly: 15. Soroka, 26. Bomba, 54. Slimák, 75. a 80. Židišin – 17. Čegiň, 28. Pavlišák, 31. B. Randár
Abrahámovce – Hervartov 2:0 (0:0), góly: 85. Sokol, 90. L. Remeta
Hažlín – Kurov 0:3 (0:0), góly: 50. Karol, 65. Pavlišák, 83. G. Lamanec

(15:00, red, foto: J. Šivec)